طراحی اپلیکیشن سایت سئو, مقالات

طراحی سایت

طراحی سایت ارزان
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

طراحی سایت

طراحی سایت رولپلاک قدیمی ترین و بزرگترین مجموعه طراحی وب سایت حرفه ای در تهران و ایران. با تیمی کاملا متخصص و حرفه ای در زمینه های طراحی و ساخت سایت با تعرفه ها و زمینه های متنوع مثل طراحی وب سایت. شرکتی،طراحی وب سایت شخصی،طراحی سایت عکاسی،طراحی سایت علمی،طراحی سایت صرافی،ساخت سایت های پرتال و طراحی سایت تبلیغاتی و دارای بیش از 500 نمونه کار با قیمت مناسب. در طراحی و داشتن پلن های پایه تا حرفه ای ایران سایت را به برترین گروه تبدیل نموده است.

مشاوره رایگان برای طراحی سایت حرفه ای در تهران با امکانات یک سایت استاندارد با قیمت مناسب همراه با خدمات بهینه سازی و سئو که سایت و کسب و کار شما را در صفحه اول گوگل. با کلمات پیشنهادی شما نمایان میکند تخصص ایران سایت می باشد. گروه طراحی سایت رولپلاک افتخار میکند که طراح و پشتیبان سایت اتحادیه فناوران و خانواده بزرگ طراحان وب تهران می باشد. ، ما همواره تلاش میکنیم برای ایرانی بهتر و برتر .

طراحی سایت ارزان

شرکت طراحی سایت رولپلاک

اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات. محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت و سئو را رعایت کنید. . طراحی سایت، استفاده از سئو و تکنیک‌های آن در وب سایت نیاز به دانش ویژه‌ای دارد از این‌رو بهتر است طراحی وب سایت، افزایش رتبه و بهینه‌سازی آن را به یک تیم متخصص بسپارید.

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای می تواند خدمات طراحی سایت با موضوعات مختلف برای انواع سازمان یا شرکت‌های دیگر ارائه ‌دهد. و باید در تمام زمینه‌های تجاری آماده ارائه خدمات باشد. زیرا همانطور که می‌دانید طراحی سایت اولین مرحله ورود به تجارت آنلاین است.

برای انتخاب بهترین و قدیمی ترین شرکت طراحی سایت معمولا شما قبل از هر چیز در اینترنت جستجو می‌کنید. تا گوگل با رعایت قوانین که هر کدام از این شرکت‌ها رعایت کردن می‌توانند رتبه بندی شوند. شما حتما برای یافتن بهترین چیز دنبال آن فقط در صفحه اول بلکه رتبه اول می‌گردید به همین دلیل شرکت‌های طراحی سایت برای ارائه خدمات خود به مشتریان باید تلاش کنند. طبق استاندارد گوگل رتبه سایت خود را بالا ببرند. و هرچقدر نمونه کارهای بهتری تولید شده باشد از دید مشتری این شرکت در کار خود حرفه ای است .

برای آشنایی با قدیمی ترین شرکت باید به سابقه فعالیت و تعداد نمونه کارهای آن توجه کنید. بعد از انتخاب شرکت طراحی سایت شما حتما باید از تمام هزینه‌های قابل پرداخت مطلع شوید. اگر جزییات بیشتری از سایت خود را به شرکت بدهید، آنگاه درک درستی از سایت شما دارند، درنتیجه هزینه پرداختی شما به واقعیت نزدیک‌تر است. به این نکته توجه کنید که ممکن است موارد درخواستی شما برای هر قسمت از سایت هزینه را افزایش یا کاهش دهد .

قبل از تصمیم به انتخاب شرکت طراحی سایت هدف خود را از راه اندازی سایت مشخص کنید. تا بتوانید بسته به معیار هایی که دارید، بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید.

مجموعه رولپلاک با سابقه طولانی‌مدت در زمینه طراحی سایت.، طراحی سایت وردپرس، سئو و بهینه‌سازی آن می‌تواند کمک بسزایی در این زمینه به شما و کسب‌و‌کارتان ارائه دهد.

اصول طراحی سایت

* قبل از سفارش طراحی سایت باید اطلاعات دقیقی از ‘دامنه ‘ ،  ‘سرور‘، ‘زبان برنامه نویسی و تکنولوژهای مورد استفاده’  کسب نمایید. هر نوع بازاریابی نیاز به یک وب سایت بدون نقص دارد، وب سایت شما منعکس کننده کیفیت کار شما و نوع خدمات شما است،. اگر در آینده مجبور به طراحی مجدد سایت خود شوید خسارات وارده جبران ناپذیر است.بررسی تمامی این موارد نیاز به مشاوره حضوری دارد تا انتخاب درستی داشته باشید.پس قبل از هرکاری جلسه مشاوره رایگان خود را با ما هماهنگ کنید. در این جلسه هیچ گونه مذاکره فروشی صورت نمی گیرد تنها مشاوره های لازم به شما ارائه می شوند.

کلیک کنید و حتما بخوانید  استخدام متخصص

در این قسمت به مباحث و نکاتی می پردازیم که قبل از سفارش.، مشتری با آن ها مواجه می شود و سعی می کنیم با تشریح آن ها و آگاهی بیشتر انتخاب بهتری انجام دهید.
اولین نکته ای که مشتریان در حین مرحله تحقیق و بررسی شرکت ها متوجه می شود، اختلاف زیاد قیمت ها در شرکت های مختلف است.در رابطه با این موضوع مهمترین نکته ای که باید مد نظر داشت این است که طراحی سایت سفارش و نه یک محصول از یک برند است. که در چندین فروشگاه موجود است. پیداست نحوه انجام یک سفارش با توجه به سیاست ها و اهداف شرکت های مختلف متفاوت خواهد بود.جهت روشن تر شدن مطلب به این مثال توجه نمایید:
فرض کنید شما قصد احداث یک بنا را دارید و به چند پیمان کار ساختمانی نیاز های خود را اعلام می کنید.هر پیمان کار هزینه اموری را که می خواهد انجام دهد برآورد می کند و قیمت خود را به شما اعلام می کند.یک پیمان کار می تواند فقط نیاز های درخواست شده شما را در نظر بگیرد.،پیمان کار دیگری می تواند علاوه بر آوردن نیاز های فعلی شما،مواردی را نیز به شما پیشنهاد دهد و یا فنداسیون را طوری طراحی کند. که در آینده شما بتوانید بنا را توسعه دهید و یا اینکه اصول ایمنی و فن آوری را در نظر بگیرد که در آن زمان شما متوجه نشده باشید.


طراحی سایت ارزان

 

این دو پیمان کار قیمت های متفاوتی به شما پیشنهاد می دهند حتی ممکن است قیمت پیمان کار اول از دومی بیشتر باشد..ممکن است قیمت مناسب را حتی بعد از احداث بنا نتوان فهمید.بنابراین باید ازینکه سفارش شما با چه جزیاتی انجام می شود. و همچنین از نحوه انجام مراحل کاملاً آگاهی پیدا کنید تا انتخاب درست تری نیز در مورد قیمت داشته باشید..

در طراحی سایت از روی شکل ظاهری وب سایت نمی توان قیمت را تشخیص داد چراکه این پیکری بندی آن وب سایت است که ثبات و آینده آن را تعیین می کند،یادمان باشد مناسب بودن شکل ظاهری شرط لازم ولی ناکافی است و با پیکری بندی مهندسی شده می تواند کافی باشد.همچنین نباید فراموش کرد که وب سایت همیشه نیاز به رشد و تکامل همراه با گسترش فعالیت های مجموعه مالک آن دارد و سفارش  شما  تنها نیازهای آن لحظه شما است.در نظر گرفتن این نکته تأثیر زیادی در نوع،سبک و پیکربندی سایت شما دارد که خود نیازمند دانش فنی بالاتر،تجربه زیاد و دید وسیع تر دارد.

کلیک کنید و حتما بخوانید  شستشوی قالی و فرش در محل

صفحه اصلی سایت یا home page به صفحه نخست هر سایت گفته می شود که مانند راس یک هرم عمل می کند و درگیر صفحات سایت زیر مجموعه آن هستند. به عبارتی می توان گفت home page هم چون یک کاسه است و از صفحه های سایت در آن ریخته شده است.

صفحه اصلی همچنین به نخستین صفحه ای گفته می شود که با باز شدن یک مرورگر وب ظاهر شده و در برخی از اوقات آن را صفحه شروع نیز می نامند. اگرچه صفحه اصلی یک وب سایت می تواند به عنوان یک صفحه شروع استفاده شود.

شما می توانید برای دیدن صفحه اصلی هر سایت از کلید میانبر صفحه کلید Alt + Home استفاده کنید. 

طراحی صفحه اصلی سایت

همان طور که می دانید ظاهر سایت اهمیت زیادی دارد. اما قبل از آن که اقدام به طراحی کنید باید بدانید که چه آیتم هایی باید در این صفحه قرار بگیرد. ما نکات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار می دهیم.

لوگو:

لوگو از مهم ترین ایتم هایی است که حتما باید در صفحه اصلی سایت قرار داده شود. معمولا لوگو را در گوشه سمت راست یا چپ و بالای صفحه جایگذاری می کنند.

https://rolplak.com

https://rolplak.com

 

منو:

شاید شما هم تجربه داشته باشید که بعد از ورود به سایت سر در گم شده و نمی دانید چگونه می توانید به مطلب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. زمانی که شما یک وب سایت را راه اندازی می کنید، بهتر است  عناصر مختلف صفحه در هدایت بازدیدکنندگان از طریق سایت شما به صورت منظم. یکپارچه و هم چنین راحت جمع شوند. یکی از عناصری که نفش تاثیر گذاری بر روی تجربه کاربر در سایت شما دارد و ناوبری را بسیار تحت تأثیر قرار می دهد، منو است.

منوی وب سایت شما مجموعه ای از موارد مرتبط است و نقش به سزایی در سهولت پیمایش در وب سایت دارد. انواع متنوعی از منو ها موجود است که شما می توانید با توجه به نیاز وب سایت خود، بهترین آن را طراحی کنید.

https://rolplak.com

https://rolplak.com

 

 

محتوا در قسمت بالای صفحه (above the fold)

محتوای صفحه اصلی نقش مهمی در طراحی سایت و جذب کاربر دارد. چنان چه که قصد دارید سایت شما یه تجربه عالی و فوق العاده ای را برای کاربران به همراه داشته باشد، به این بخش بیش از پیش دقت کنید.  این ایده هر سال پیچیده تر می شود و شما باید سایت خود را مطابق ایده های جدید سازگار کنید. 

توجه داشته باشید که مهم ترین بخش محتوا و هدف اصلی شما باید در قسمت above the fold درج شود. هدف شما باید واضح، صریح و مختصر به کاربر انتقال یاید.

 

عنوان اصلی

برای این که مفهوم عنوان را درک کنیم و درباره تاثیر آن در سئو بیشتر بدانیم، یک مثال برای شما می آوریم.

فرض کنید که شما یک فرد مبتدی در زمینه طراحی سایت هستید و قصد دارید بیشتر با این حوزه آشنایی پیدا کنید. در گوگل طراحی سایت را سرچ می کنید. معمولا بر روی سایت هایی کلیک می کنید که عنوان آن به مفهومی که شما به دنبالش هستید، نزدیک باشد. برای مثال شما به روی سایتی کلیک می کنید که عنوان آن ” آموزش طراحی سایت ساده ” باشد و از کنار سایتی با عنوان ” دیزاین فروشگاه اینترنتی” عبور می کنید.

عنوان توضیحی کوتاه از یک صفحه وب است و در بالای پنجره مرورگر و در SERP ظاهر می شود. این قسمت به شدت بر روی سئو تاثیر گذار است. توصیه می کنیم که از عنوانی تاثیر گذار استفاده کنید و آن را در تگ h1 قرار دهید.

https://rolplak.com

https://rolplak.com

زیر عنوان

شما در این قسمت می توانید بیشتر درباره برند خود توضیح دهید. درباره کارکرد برند خود برای کاربران تان توضیحی مختصر بدهید. به عبارتی بیان کنید که به چه درد کاربران می خورید!؟

کلیک کنید و حتما بخوانید  تعمیر و جابجایی کابینت کارکرده دست دوم

زیر عنوان به اندازه عنوان اهمیت ندارد ولی با کمک این بخش می توانید بازدید کننده خود را به خریدار تبدیل کنید.

https://rolplak.com

https://rolplak.com

Call to Action

مهم ترین هدف صفحه اصلی سایت شما این می باشد که که توجه بازدید کنندگان سایت را جلب کند و باعث شود که افراد در سایت عمیق تر شوند. کال تو اکشن (CTA) یکی از راه های جذب افراد به صفحات داخلی است. بازدید کنندگان می توانند با پر کردن فرم های تماس، فرم های ثبت نام اشتراک یا سایر صفحات وب سایت با شما مرتبط شوند.

به هر میزان که بازدیدکننده کلیک و کلیک به روی کال تو اکشن را آسان تر و جذاب تر کنید، شانس بیشتری در دیده شدن توسط موتور های جستجو دارید.

https://rolplak.com

https://rolplak.com

اعتماد کاربران را تحریک کنید

به اختصار می توان گفت شما فرصت دارید تا خودتان را با صفحه اصلی به بازدیدکنندگان اثبات کنید. ارائه توصیفات یا بررسی رضایت مشتری یکی از راه هایی است که می تواند اعتماد کاربران را تحریک کند. این موضوع نشان دهنده این است که شما می دانید چه کاری انجام می دهید و اطلاعات کلیدی در مورد محصول یا خدمات خود دارید.

عکس ها

به طور مختصر می توان گفت که ما، انسان هایی بصری هستیم. دیدن برای ما به شدت جذاب است و باعث می شود که راحت تر اعتماد کنیم. توصیه می کنیم که از مشتری که از محصول شما را خریداری کرده و یا از سرویس شما استفاده می کند در صفحه اصلی قرار دهید.

ذهن انسان به گونه ای طراحی شده است که با چهره هم نوعان اش بهتر ارتباط می گیرد و میزان رضایت یا عدم رضایت را از چهره آن ها دریافت می کند. از عکس هایی استفاده کنید که حس اعتبار و صداقت را در بازیدکنندگان سایت، برانگیخته کند.

محتوای نوشته شده

صفحه اصلی خود را ساده و روان بنویسید. از به کار بردن کلمات سخت و صنعتی بپرهیزید. فرض کنید که صفحه را برای یک شخص مبتدی طراحی می کنید. محتوا را به گونه ای تولید کنید که حس نیاز به محصول و یا خدمات شما در بازدید کنندگان سایت به وجود آید.

فوتر

فوتر به اندازه هدر سایت اهمیت دارد. زمانی که کاربر به انتهای صفحه می رسد بهتر است به 3 ویژگی دسترسی پیدا کند.

https://rolplak.com

https://rolplak.com

  1. اطلاعات تماس : قرار دادن این قسمت در فوتر سایت، بازدید کننده را تشویق می کند تا با شما تماس بگیرد.

  2. پیوندها  :پیوندها یک شیوه کاربردی برای تهیه یک سایت مپ کوچک یا تشویق کاربر به بررسی دیگر صفحات داخلی می باشد.

  3. شبکه های اجتماعی : سوشال مدیا یکی از راهکار های عالی برای تشویق کردن کاربر در جهت ارتباط گیری با شما است. این موضوع سبب کسب اعتبار بیشتر سایت شما می شود چرا که شما شیوه دیگری برای برقراری ارتباط با کاربران فراهم کرده اید.

 

تا به حال صفحه اصلی سایتی را طراحی کرده اید؟ به نظر شما به غیر از موارد ذکر شده، چه آیتم های دیگری نیاز است تا در صفحه اصلی سایت طراحی شود؟ نکاتی که ذکر شد، گوشه ای از مطالب ضروری بود که بهتر است در صفحه اصلی رعایت شود. هم چنین به خاطر داشته باشید که سئو صفحه اصلی اهمیت بسیار بالایی در دیده شدن سایت شما دارد. آن را دست کم نگیرید. شما می توانید طراحی سایت” خود را به طراحان حرفه ای ووکامرس فارسی بسپارید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت کنید.

‫5/5 (1 امتیاز )
‫5/5 (1 امتیاز )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *